KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9512706
nr 951 2706
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), Stämpelsignerad, 'gul stuga och träd' 29x39 (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2015
kl 19:57:31
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning